Referencie od partnerov

Keď sme hľadali riešenie na kreatívne vianočné/novoročné mini-darčeky pre klientov, kamarátov a ľudí z našej komunity, stanovili sme si ako kritériá niečo:

1. eko, 2. lokálne 3. dizajnovo pekné 4. milé myšlienkou.

Všetky z tých kritérií splnili práve Včelobaly. To však samo o sebe nebolo všetko, po spojení sa s tímom okolo Včelobalu sme sa stretli s ústretovým prístupom, ochotou zapracovať aj náš vlastný grafický návrh, a celkovo s krásne ľudským prístupom, akého v našej spoločnosti potrebujeme určite viac. 

 So včelobalmi sme veľmi spokojní a máme množstvo pozitívnej spätnej väzby. Doteraz ich všetci aktívne využívame 

Dobrý deň, darčeky sa páčili, obdarovaní boli veľmi spokojní.

Ďakujeme, s výsledkom sme veľmi spokojní, akurát ma prekvapila farba, ale tuším ste ma na to upozorňovali 

Skvelá a kreatívna spolupráca, ktorá pomohla ochrane prírody. V prvom rade sme spolu naučili ďalšie skupiny ľudí využívať tento efektívny obal a v druhom rade Včelobal pomohol podporiť ochranu vzácneho Hlucháňa tetrova, ktorému hrozí vyhynutie. Práve motív hlucháňa od ilustrátorky Katky Ilkovičovej zdobil kampaňové včelobaly.
Výťažok z celej kampane 1681 EUR sme održali a použili na financovanie aktivít na ochranu tohto krásneho druhu, na monitorovanie ťažby v najvzácnejších lesoch a podávanie podnetov.
Ďakujeme!

S výsledkom sme veľmi spokojní, darček sa zamestnancom aj obchodným partnerom veľmi páčil, určite sme niektorých aj motivovali do budúcna, zase mnohí podobný produkt videli prvýkrát a vysvetľovala som veľmi ochotne pestré využitie v domácnosti.  Spolupráca z našej strany veľmi fajn, boli ste nápomocní, poradili ste. Za nás určite super! Len tak ďalej, nech sa Vám darí.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
srdce folk
srdce folk
srdce folk