top of page

Ako hodnotíte výrobky a spoluprácu s nami?

Liptov_zazit_R_bezpozadia (Medium).png

Región Liptov sa snaží myslieť ekologicky a cesta k udržateľnému rozvoju vedie aj cez dobré príklady.  Preto sme zaviedli tento voskový obal s vlastnou potlačou, ktorý je originálnym darčekom a poteší nás, našich partnerov a návštevníkov regiónu, ale najmä napomáha zbaviť sa jednorázových obalov. Vyrobiť si včelobal bolo jednoduché, zaslali sme vlastný dizajn, doladili prvky na papierovej etikete a mohlo sa vyrábať. Včelobaly boli za pár týždňov u nás a s ich kvalitou sme spokojní nielen my, ale všetci ktorí tento obal opakovane používajú. Ďakujeme.

vcelobal na mieru, custom vyroba voskovych obruskov
vcelobal na mieru, custom vyroba voskovych obruskov

Keď sme hľadali riešenie na kreatívne vianočné/novoročné mini-darčeky pre klientov, kamarátov a ľudí z našej komunity, stanovili sme si ako kritériá niečo:

1. eko, 2. lokálne 3. dizajnovo pekné 4. milé myšlienkou.

Všetky z tých kritérií splnili práve Včelobaly. To však samo o sebe nebolo všetko, po spojení sa s tímom okolo Včelobalu sme sa stretli s ústretovým prístupom, ochotou zapracovať aj náš vlastný grafický návrh, a celkovo s krásne ľudským prístupom, akého v našej spoločnosti potrebujeme určite viac. 

 So včelobalmi sme veľmi spokojní a máme množstvo pozitívnej spätnej väzby. Doteraz ich všetci aktívne využívame 

vcelobal na mieru, custom vyroba voskovych obruskov

Dobrý deň, darčeky sa páčili, obdarovaní boli veľmi spokojní.

vcelobal na mieru, custom vyroba voskovych obruskov

Ďakujeme, s výsledkom sme veľmi spokojní, akurát ma prekvapila farba, ale tuším ste ma na to upozorňovali 

Poloniny_turistika, vcelobal, vosk.png

Naše poloninské včelobaly s dizajnom od Juraja Behúna a motívmi s divokými zvieratami z Polonín - zubrom, vlkom a medveďom sú skvelý ekologický a praktický darček, ktorý si návštevníci nášho turistického informačného centra odnášajú ako obľúbený suvenír, na ktorý dostávame samé pozitívne ohlasy. Sme veľmi radi, že spolupráca medzi Aevis n.o. a tímom Včelobalu bola pri všetkých našich objednávkach veľmi ústretová a rýchla. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

vcelobal na mieru, custom vyroba voskovych obruskov

Skvelá a kreatívna spolupráca, ktorá pomohla ochrane prírody. V prvom rade sme spolu naučili ďalšie skupiny ľudí využívať tento efektívny obal a v druhom rade Včelobal pomohol podporiť ochranu vzácneho Hlucháňa tetrova, ktorému hrozí vyhynutie. Práve motív hlucháňa od ilustrátorky Katky Ilkovičovej zdobil kampaňové včelobaly.
Výťažok z celej kampane 1681 EUR sme održali a použili na financovanie aktivít na ochranu tohto krásneho druhu, na monitorovanie ťažby v najvzácnejších lesoch a podávanie podnetov.
Ďakujeme!

vcelobal na mieru, custom vyroba voskovych obruskov

S výsledkom sme veľmi spokojní, darček sa zamestnancom aj obchodným partnerom veľmi páčil, určite sme niektorých aj motivovali do budúcna, zase mnohí podobný produkt videli prvýkrát a vysvetľovala som veľmi ochotne pestré využitie v domácnosti.  Spolupráca z našej strany veľmi fajn, boli ste nápomocní, poradili ste. Za nás určite super! Len tak ďalej, nech sa Vám darí.

zemito.jpg
10441_1200x.jpg
veolia.jpg
sitovka.jpg
corvin.jpg
kvaskovanie.jpg
maza.jpg
epa-ekopolis-logotype-vert-rgb.jpg
globsec.jpg
Rybazilina-logo-RGB-01.png
bottom of page