top of page
workshop-vosk-voskovy-obal-vcelobal-relax-25 (Medium).JPG

WORKSHOPY VAŠIMI RUKAMI

Upokoj myseľ, rozbehi intuíciu

Workshopy pre vašu firmu, firmičku, školu či škôlku

 

Oddýchnite si pri tvorbe vlastného dizajnu, maľovaní na bavlnený obrúsok farbami a pečiatkami na textil. Počas workshopu vás prevedieme výrobným procesom. Každý jeden vyrobený obal je jedinečný a bude vám dlho slúžiť.

IMG_5303 (Medium).JPG

Čo môžete očakávať?

Naše Včelodborníčky vás budú sprevádzať celým procesom výroby voskových obrúskov krok za krokom. Na začiatku budete držať v rukách bavlnu, vosk a prírodné farby, z ktorých čoskoro vyrobíte jedinečné obaly na potraviny. 

 

IMG_5305 (Medium).JPG

Každý je unikát

Vo vzduchu budete cítiť vôňu čerstvo pripravených voskových obrúskov, ktoré budú dokonalým spoločníkom vo vašej kuchyni / na cestách / v škole. Domov si okrem zážitku a nových zručností odnesiete samozrejme aj svoje výrobky. Nebudeme si klamať, rovnako poteší malých aj veľkých.

workshop-vosk-voskovy-obal-vcelobal-relax-1 (Medium).JPG
IMG_5281 (Medium).JPG

Malé aj veľké skupiny 

Dĺžku workshopu prispôsobíme menším skupinkám pre deti v škôlkach i školách, ale radi prídeme aj na väčšie firemné udalosti. 

🌏 Spoločný krok pre životné prostredie

Naše voskové obrúsky sú viac než len ekologickou alternatívou plastových fólií. Sú to malé zázraky, ktoré ušetria našu Zem od tisícok ton plastového odpadu. Vám ušetria peniaze za pokazené potraviny v komposte. Pomôžte nám chrániť prírodu a zlepšiť povedomie o ekologických možnostiach. 

Vidíme sa na workshope u vás?  

Ďakujeme za Váš záujem!

bottom of page