top of page
vcelobal-o-nas-pribeh-voskove-obaly

NÁŠ PRÍBEH

Vo svete strojov a pásovej výroby  sme si našli cestu ako spomaliť a vytvoriť každý jeden výrobok ručne.
Jeden po druhom.

vcelobal-nas-pribeh-o-nas

Poznáte to, dvaja slobodní a s túlavými topánkami... Boli to práve cesty po Slovensku a neskôr po iných kútoch sveta, ktoré výrazne ovplyvnili naše životy. Počas mesiacov strávených na bicykloch sme prechádzali krásnymi, no znečistenými miestami. Napriek našej snahe nenavštevovať turistické „hotspoty“ sme sa bez výnimky takmer všade stretávali s pozostatkami obalov z potravín, kozmetiky, pet fľašami – v tom lepšom prípade. Tie pekné miesta nám aj tak prirástli k srdcu. Túžime sa vrátiť a nevidieť ich ešte viac spustošené. 

 

Včelobal vznikol spojením lásky k prírode a ručnej práci. V zime 2017 sme sa s chuťou pustili do výroby prvých kúskov. Keď sme mali pocit, že sa blížime k finálnemu Včelobalu, bolo načase rozšíriť túto vychytávku medzi kamarátov a rodinu. Úprimne nás veľmi milo potešil záujem a najmä podpora našich blízkych a priateľov. Treba povedať, že bez našich mám, ktoré nám doteraz pomáhajú pri práci, by Včelobal veru nebol. Práve vďaka skvelej odozve sa projekt posúval dopredu a na jeho vylepšovaní s láskou pracujeme každým dňom. Dnes už pomáhajú vo Včelobale okrem nás aj ďalšie páry šikovných rúk. Včelobal je súčasťou našej rodiny a veríme, že svojou kvapkou v mori prispeje ku krajšiemu svetu. 

 

S radosťou vnímame rastúci záujem o ochranu životného prostredia na Slovensku.  Príroda je nekonečná a zázračná. Je v nás, aj keď to občas možno zabudneme vnímať... Či za ňou cestujeme tisícky kilometrov, alebo len prejdeme pár krokov, je všade. Nádherná, energizujúca, tichá aj nebezpečná. Chráňme ju spoločne, ona nám to vráti aj s úrokmi. 

Dosť bolo slov. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite na naše sociálne siete.

bottom of page