top of page

Včelobal - maxi balíček do domácnosti

00103
39,50€
Skladom
1
Popis produktu

Voňavý balíček do domácnosti aj na cesty. Vybrali sme najpraktickejších zopár pomocníkov od slovenských výrobcov. Navyše za super cenu.

Včelobal M je vhodný na zabalenie desiatového rožka pre školáka, hrudky syra v chladničke alebo prikrytie odkrojenej tekvice.

Včelovak, teda voskované vrecko, zabalí každý bochník chleba hmotnosti 1000 - 1500 gramov. Skutočne aj kováčsky chlebík sa doň zabalí ako do zamatu a navyše vydrží dlhšie mäkký. Na zabalenie postačí preložiť okraj, vrecko bude držať svoj tvar vďaka poctivej voskovej vrstve. Avšak pozor, Včelovaky sú určené výhradne na balenie nemastných pekárenských výrobkov, nakoľko drobné čiastočky iných potravín, tukov, či syrov sa môžu zbierať v rohoch vrecka.

Lufa

Nič lepšie na umývanie riadu sme zatiaľ nenašli:-) Prírodná lufa - teda špongia sa využíva ako hubka na riad. Môžete ju nastrihať na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjdu cca 4 hubky a 1 hubka vydrží asi 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. No a keďže je to vlastne usušená tekvica, je 100% kompostovateľná.

Mydlo

Kvalitné mydlo z dielne Musk nesie názov Chvíľka pohody. Prírodné, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a ricínového oleja. Je obohatené o včelí vosk a preto vhodné aj na citlivú pokožku. Pomáha ošetrovať a čistiť pokožku bez známok podráždenia a chráni ju pred vysušením. Mydlo má antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, upokojuje začervenanú a podráždenú pokožku, priaznivo pôsobí na liečbu ekzému.

Cleanly Eco pracie pásiky

Pracie pásiky bez pridaných parfumov sa postarajú o čistotu vašej bielizne. Bez plastu, bez odmerky, bez starostí. Rýchly a jednoduchý prací prostriedok. Ako používať pracie pásiky Cleanly? Pre štandardnú 7kg práčku odtrhnite 1 pásik a pridajte k prádlu. Pri veľmi znečistenej bielizni použite 2 pásiky. Pri menšej práčke stačí i polovica pásika 😉


ZLOŽENIE Včelobalov

  • Včelobal je kombináciou 100 % BIO bavlny a unikátnej voskovej zmesi z borovicovej živice, jojobového oleja a včelieho vosku.
  • A baktérie?! Prírodný včelí vosk je antibakteriálny, borovicová živica má antimykotické vlastnosti, jojobový olej svojimi vlastnosťami dodáva Včelobalu ohybnosť.
  • Včelobaly prešli testami RÚVZ a sú certifikované na styk s potravinami.

STAROSTLIVOSŤ

  • Nemusíte sa báť, že Včelobal nasaje vône jedla, vosková vrstva je dostatočne odolná.
  • Po použití stačí obal jemne oprášiť, no nie zas ako koberčeky z auta.. Obal sa môže umývať vo vlažnej vode. Umytý Včelobal necháme vyschnúť a môžeme ho používať znovu.
  • Ak máte pocit, že sú obaly suché, či tvrdé, postačí, ak ich nahrejete rukami, viackrát pokrčíte a vyrovnáte, vosková vrstva takto zmäkne.
Uložiť tento produkt na neskôr

Prečo Včelobal?

305774ceb9eccdc_green.png
Vcelobal-znovu-pouzitelne-voskovane-obal

Ekologické

Obrúsky neuvoľňujú žiadne škodlivé chemické látky a ich používaním znižujete množstvo plastov na skládkach a v našom prostredí.

305774ceb9eccdc_yellow.png
bez plastov.png

Teplom rúk ich vytvarujete podľa potreby, vďaka čomu kopírujú tvar potraviny, ktorá vydrží dlhšie čerstvá.

305774ceb9eccdc_red.png
8.png

 Vďaka súvislej voskovej vrstve sa obrúsky ľahko čistia, stačí ich oprášiť alebo opláchnuť vlažnou vodou.

305774ceb9eccdc_blue.png
Vcelobal-znovu-pouzitelne-voskovane-obal

Kompostovateľné

Na konci životnosti môžete Včelobal jednoducho nastrihať na menšie kúsky a skompostovať.

bottom of page