top of page
Search

Vďační Včelobalníci

Crrrn, crrn tu a tam, balenie, výroba, rezanie, šitie.

Objednávky so stúpajúcim dátumom a blížiacimi sa sviatkami pribúdajú a v našej dielni to občas naozaj vyzerá ako v úli. Oddychu si v tomto období veľa nedoprajeme.


Vôbec sa ale nesťažujeme, naopak, ďakujeme vám! Je to ten najlepší pocit, keď sa vám naše výrobky, ktorým venujeme srdce, páčia a máte o ne záujem. Robiť to, čo nás baví a čomu veríme, je na nezaplatenie a dodáva nám to energiu. Samozrejme, aj my sa tešíme na sviatky, kedy všetko stíchne a my si len tak vybehneme na prechádzku do lesa… S pocitom vďačnosti za to všetko, čo máme. A vďačíme za to najmä blízkym, ktorí nás neskutočne podporujú a zároveň vám všetkým!

Keď sme v roku 2018 zakladali Včelobal, netušili sme, že raz bude dielňa a v nej toľko pracovitých ľudí. Pamätám si, ako sme krátko po spustení e-shopu dostali prvú objednávku. S Maťom sme na seba kukali ako puci: ono si to fakt niekto objednal!? :D Dodnes si rovnako vážime každú jednu objednávku.
Za posledný rok sa náš tím rozrástol o niekoľko členov a do sveta úspešne odišli stovky Včelobalov. Uprostred tohto rastu sa stále radi zapájame do všetkých krokov výrobného procesu: od získavania včelieho vosku, cez nanášanie voskovej zmesi do látky až po odosielanie voňavých balíčkov.

Z našej domácnosti do tej vašej.

Vaši Včelobalníci.


Comments


bottom of page