Obnova Včelobalu

SKU 00053
0,00€
Obnova Včelobalu
Skladom
1
Popis produktu

Stratil váš včelobal svoju voskovú vrstvu, teda priľnavosť? Nevadí, náš servis Obnova Včelobalu mu prinavráti svoje pôvodné vlastnosti. Stačí keď nám váš použitý ale čistý Včelobal pošlete ku nám do dielne, my ho bezplatne obnovíme a pošleme späť ako nový. Uhradíte len poštovné a veselo môžete včelobal používať ďalej, za čo vám bude príroda určite vďačná a my tiež.


Zabudli ste potravinu vo včelobale a už je to nejaký ten deň a tam.... pleseň na zabalenej potravine v obale prevoskovanie nie je vhodným riešením. V takomto prípade odporúčame voskovaný obrúsok "sterilizovať". Návod ako si poradiť s plesňou nájdete na TU.Pred odoslaním

Použité včelobaly poriadne umyte, v tomto prípade teplou vodou, tak aby sa zmyli všetky nečistoty. Prosíme aby ste nám posielali len skutočne čisté obrúsky.

Včelobal na obnovu môžete posielať na adresu Na barine 15, 841 03 Bratislava alebo cez zásielkovňu do Bratislava - Devínska N. Ves, BYLINKÁREŇ, Eisnerova 52/B, Identifikátor pobočky: 3775


Ďakujeme.


Uložiť tento produkt na neskôr

Prečo Včelobal?

305774ceb9eccdc_green.png

Ekologické

Obrúsky neuvoľňujú žiadne škodlivé chemikálie a ich používaním znižujete množstvo plastov na skládkach a v našom prostredí.

305774ceb9eccdc_yellow.png
bez plastov.png

Teplom rúk sa vytvaruje podľa potreby, vďaka čomu kopíruje tvar potraviny, ktorá vydrží dlhšie čerstvá. 

305774ceb9eccdc_red.png

 Vďaka súvislej voskovej vrstve sa obrúsky ľahko čistia, stačí ich oprášiť alebo opláchnuť vlažnou vodou.

305774ceb9eccdc_blue.png

Kompostovateľné

Po skončení svojej služby sa Včelobal môže využiť ako súčasť vášho kompostu.

Napísali o nás

unnamed.jpg